Kontakta huvudkontoret

Kontaktpersoner


Owner & Business development
Johan Hellström
johan.hellstrom@bjornaxen.se

CEO
Daniel Karlsson
daniel.karlsson@bjornaxen.se

Creative Director
Peter Hägelstam
peter.hagelstam@bjornaxen.se

Online & marknad


Marketing & Digital Manager
Helena Flodström
helena.flodstrom@bjornaxen.se

Digital Content & Product Manager
Annelie Olovsson
annelie.olovsson@bjornaxen.se

Produkt och sälj


Retail Director
Niklas Karlsson
niklas.karlsson@bjornaxen.se

Product Manager
Karin Fallgren
karin.fallgren@bjornaxen.se

Key Account Manager/Project Leader Sales
Siri Wickman
siri.wickman@bjornaxen.se

Sales Coordinator
Anneli Klock
anneli.klock@bjornaxen.se

Ekonomi och logistik


CFO
Ann Larsson
ann.larsson@bjornaxen.se

Accounting Manager
Elina Magnusson
elina.magnusson@bjornaxen.se

Supply Chain Manager
Veronica Hammar
veronica.hammar@bjornaxen.se

Björn Axén Academy


Head of Training and Development
Petra Lundin
petra.lundin@bjornaxen.se

Head of Culture and Education
Lina Ressner
lina.ressner@bjornaxen.se

Presskontakt Sverige


Pretto PR

Maria Lager
maria@prettopr.com
(+46) 076-852 22 33

prettopr.com

Adress:
Skånegatan 70
11637 Stockholm

Hitta till oss

Birger Jarlsgatan 124
114 20 Stockholm
08-545 27 350
kundservice@bjornaxen.se

Närmsta T-banestation: Tekniska Högskolan