Kontakta huvudkontoret

Birger Jarlsgatan 124
114 20 Stockholm
08-545 27 350
kundservice@bjornaxen.se

Kontaktpersoner

Owner//Business Development
Johan Hellström
johan.hellstrom@bjornaxen.se

CEO
Daniel Karlsson
daniel.karlsson@bjornaxen.se

Creative Director
Peter Hägelstam
peter.hagelstam@bjornaxen.se

Marknad

Marketing Manager
Anna Berndt
anna.berndt@bjornaxen.se

Marketing Content Producer
Emma Hallberg
emma.hallberg@bjornaxen.se

Marketing Creative Producer
Anna Källsen Samuelsson
anna.kallsen@bjornaxen.se

Online

Digital manager
Helena Flodström
helena.flodstrom@bjornaxen.se

Produkt och sälj

Product Manager
Lisa Bontin
lisa.bontin@bjornaxen.se

Product Assistant
Karin Fallgren
karin.fallgren@bjornaxen.se

Sales Manager
Niklas Karlsson
niklas.karlsson@bjornaxen.se

Junior KAM/Säljassistent
Siri Wickman
siri.wickman@bjornaxen.se

Sales Coordinator
Anneli Klock
anneli.klock@bjornaxen.se

Ekonomi och logistik

CFO
Johan Asperyd
johan.asperyd@bjornaxen.se

Ekonomiassistent
Marja Lassila Perona
marja.lassila@bjornaxen.se

Controller
Nathalie Eriksson
Föräldraledig
nathalie.eriksson@bjornaxen.se 

Controller
Elina Magnusson
elina.magnusson@bjornaxen.se

Supply Chain Manager
Veronica Hammar
veronica.hammar@bjornaxen.se

Björn Axén Academy

Business Area Manager
Petra Lundin
petra.lundin@bjornaxen.se

Utbildningsansvarig
Jessica Jarmteg
jessica.jarmteg@bjornaxen.se

Legitimerad Yrkeslärare
Lina Ressner
lina.ressner@bjornaxen.se

Legitimerad Yrkeslärare
Emeli Börjesson
emeli.borjesson@bjornaxen.se

Press

Presskontakt
Mildh Beauty Press

Åsa Asplund

Humlegårdsgatan 13, 1tr
114 46 Stockholm

08-640 84 01
070- 4972756

asa.asplund@mildhpress.com

Hitta till oss

Närmsta T-banestation: Tekniska Högskolan